Swallowed Star z surowymi napisami całość Lektor IVO

Awatar użytkownika
admin
Założyciel
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2022, 22:01

Sorry ale tu możecie się rozpisać i mieć jakiś zarys kiedy dopasowuje napisy najpierw daje surowe jak tu SWALLOWED STAR
Później dopasowane napisy trafiają i idą z filmem na serwer lub CDA .Jakieś pytania?

W każdą środę dodaje nowe odcinki

Zapraszamy serdecznie na https://animek24.pl/ Może zostaniesz Patronem by więcej zobaczyć https://www.patreon.com/animek24pl Czy potrzebujesz coś na zamówienie https://tipeo.pl/lost Będziemy wdzięczni. Wszystko jest na utrzymanie serwerów i stron .

Zastanawiam się czy warto dalej kontynuować z surowymi napisami to anime .
Awatar użytkownika
admin
Założyciel
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2022, 22:01

 Informacje o Swallowed Star 
Premiera Swallowed Star może zostać opóźniona z powodu trwającej premiery nowego anime, Shrouding the Heavens. Producenci chcą skupić się na promocji nowego anime, aby zwiększyć jego popularność, dlatego nie możemy potwierdzić, kiedy pojawi się kolejny odcinek Swallowed Star. Będziemy jednak na bieżąco informować o wszelkich zmianach, więc bądźcie z nami w kontakcie”.


To zrozumiałe, że fani Swallowed Star mogą być rozczarowani opóźnieniem, ale należy pamiętać, że producenci prawdopodobnie podejmują tę decyzję, aby zapewnić sukces nowemu anime, co ostatecznie może przynieść korzyści całej branży. Niemniej jednak zawsze jest frustrujące, gdy wydanie ulubionego programu jest niepewne, ale pozostając w kontakcie z aktualizacjami, fani mogą być na bieżąco i oczekiwać na kolejny odcinek Swallowed Star z jeszcze większym oczekiwaniem.. !
Awatar użytkownika
admin
Założyciel
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2022, 22:01

🔥✨ Informacje o Swallowed Star ✨🔥
Swallowed Star 86 i 87 dodane !
ODPOWIEDZ